Whatsapp İle İletişime Geç
TUR BİLGİLERİ
Afyon Çıkışlı
AFYON ÇIKIŞLI UÇAKLI KARADENİZ YAYLALAR & BATUM TURU
08 Ağustos 2020
12 Ağustos 2020
2618.75 TL
2095 TL
Tur Arama
FARKLI TARİH SEÇENEKLERİ
08 Ağustos 2020 - 12 Ağustos 2020 Yarım Pansiyon
2095 TL
15 Ağustos 2020 - 19 Ağustos 2020 Yarım Pansiyon
2095 TL
22 Ağustos 2020 - 26 Ağustos 2020 Yarım Pansiyon
2095 TL
29 Ağustos 2020 - 02 Eylül 2020 Yarım Pansiyon
2095 TL
05 Eylül 2020 - 09 Eylül 2020 Yarım Pansiyon
2095 TL

AFYON ÇIKIŞLI UÇAKLI KARADENİZ YAYLALAR VE BATUM TURU

BU PROGRAM BAŞKA YERDE YOK!

4 GECE 5 GÜN (4 GECE OTEL KONAKLAMASI)

AYDER YAYLASI DAHİL !

GİTO YAYLASI DAHİL !

POKUT YAYLASI DAHİL !

SAL YAYLASI DAHİL !

LUSTRA VE KARESTER YAYLASI DAHİL !

 2 GECE AYDER YAYLASINDA KONAKLAMA  DAHİL !

* GİDİŞ & DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ DAHİL ! 

 • 1. Gün 08 Ağustos Cumartesi
  BULUŞMA HAREKET - TRABZON - AYASOFYA - ATATÜRK KÖŞKÜ – SÜRMENE– ÇAĞLAYAN KÖYÜ - ARTVİN – ATATEPE – ATATÜRK HEYKELİ

   

  Siz değerli misafirlerimizin Afyon'dan Ankara'ya transferini sağladıktan sonra saat 06:30’da Esenboğa Havalimanında buluşma. TK7060 Ankara – Trabzon 07:55 uçuşumuz ile  Trabzon’a hareket. Buluşmamızın ardından kahvaltımızı alacağımız restaurantımıza hareket. Kahvaltı sonrası turumuzun ilk durağı Orijinal mimarisiyle günümüze kadar gelebilen Atatürk Köşkü’nü ziyaret ediyoruz. Trabzon halkı tarafından Atatürk'e hediye edilen köşkün bir diğer özelliği de, Atamızın vasiyetinin bir bölümünü burada yazmış olmasıdır. Ardından  Anadolu’nun üç Ayasofya’sından biri olan Trabzon Ayasofya’sını görüyoruz. Günümüzde dünyada sadece Trabzon’da yapılabilen Kazaziye işçiliğinin tanıtılması ve gümüş alışveriş imkânı. Meşhur Akçaabat köftesinin tadına bakma imkanı bulacağımız öğle yemeği için serbest zaman.  Yol üzerinde Sürmene'de ünlü dövme bıçaklarının satıldığı küçük işletmelerden birini ziyaret edip  alışveriş imkânı buluyoruz. Daha sonraki durağımız Karadeniz'deki köy yaşamının görüleceği Çağlayan Köyüne gidiyoruz. Kivi ve fındık bahçeleri arasından geçip, Laz konaklarının en güzel örneklerini görme ve fotoğraflama imkânı bulacağız. Köyde serbest zaman sonrası Artvin’e doğru yola çıkıyoruz. Panoramik olarak Artvin şehir turu yapıyor ve 22 metre yüksekliğinde 60 ton ağırlığındaki Dünyanın en büyük Atatürk heykeli olma özelliğini taşıyan Artvin Atatürk Heykeli’ni görüyor ve konaklama yapacağımız otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 

   

  Sabah Kahvaltısı : Trabzon’da restaurantta alınacaktır. Ücrete dahildir. 
  Öğle Yemeği: Akçaabat'ta alınacaktır. Ekstradır.  
  Akşam Yemeği: Tur ücretine dahil olup otelimizde alınacaktır.


   

 • 2. Gün 09 Ağustos Pazar
  BORÇKA – KARAGÖL – SARP SINIR KAPISI – BATUM – ALTIN POST – AVRUPA MEYDANI - PİAZZA MEYDANI – BATUM BULVARI – HOPA

   

  Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısından sonra Borçka Karagöl için yola çıkıyoruz. (ekstra) Borçka’da minibüslere biniyor ve doğa harikası Karagöl’e ulaşıyoruz. Göl kenarında verilecek serbest zaman ardından Borçka’ya hareket ediyoruz. Öğle yemeği için serbest zaman sonrası Batum’a geçmek için Sarp Sınır Kapısı’na hareket ediyoruz. Sarp Sınır Kapısı’ndan komşu Gürcistan’ın Batum kentine geçiyoruz. Gürcistan’a giriş işlemleri ardından şehir merkezine doğru yol alırken; Osmanlı izlerini de taşıyan Gonyo Kalesi'ni ve Sovyet Rusya dönemine ait eserleri panoramik olarak görüyoruz. Mitolojiye de konu olan Altın Post Heykeli, Avrupa Meydanı, Piazza Meydanı ve Batum Bulvarı'nın gezilmesinin ardından Batum gezimizi tamamlıyoruz. Gezimiz sonrası Hopa’ya hareket. Konaklama Hopa’daki otelimizde. 

   

  Sabah Kahvaltısı : Tur ücretine dahil olup otelimizde alınacaktır.
  Öğle Yemeği: Batum’da alınacaktır. Ekstradır.  
  Akşam Yemeği: Tur ücretine dahil olup otelimizde alınacaktır.

   

  GÜRCİSTAN BATUM İLE İLGİLİ ÖNEMLİ AÇIKLAMA;
  Türkiye ile Gürcistan devletleri arasında yapılan anlaşma gereği T.C vatandaşları Gürcistan'a T.C kimlik numarası bulunan YENİ TİP nüfus cüzdanı ile geçiş yapabilmektedir.Ailesi ile birlikte (anne ve babanın aynı anda) seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı konuklarımızın Gürcistan'a geçişleri için yanında olmayan anne veya babanın noterden onaylı muvafakatnamesi gerekmektedir. Bebekler ve çocuklar dahil kimliklerde fotoğraf olması zorunludur. Tura çıkmadan evvel lütfen nüfus idaresine başvurarak çocuklarınızın nüfus cüzdanlarını fotoğraflı hale getiriniz. Sınırdan geçiş;  yoğunluğa göre 1-3 saat sürmektedir. Sınır geçişi yaya olarak yapılmaktadır.Sınır geçişlerinde her yolcu yanında bulundurduğu eşyadan kendisi sorumludur. Bu nedenle oluşabilecek olumsuzluklardan acentemiz sorumlu tutulamaz. (Kullanılan raporlu ilaçlar varsa, raporun yanınızda bulunması gerekir, aksi halde kutu ilaç tasimak ve sınırdan gecirmek yasaktır.)

   

 • 3. Gün 10 Ağustos Pazartesi
  ÇAMLIHEMŞİN – ŞENYUVA KÖYÜ (ÇİNÇİVA) – ZİLKALE – PALOVİT ŞELALESİ – GİTO YAYLASI

   

  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Çamlıhemşin’e hareket. Burada bizi bekleyen araçlarımızla bir tarafta yeşilin bin bir tonunu görebileceğimiz bir tarafta da fırtına deresi manzarası eşliğinde Çinçiva olarak da bilinen Şenyuva köyüne varıyoruz. Tarihi Köprüyü gördükten sonra Zilkale'ye doğru devam ediyoruz. Sarp bir kaya üzerine inşa edilmiş tarihi Zilkale'yi ziyaret ettikten sonra Palovit Şelalesi'ne geçiyoruz. Ardından adeta bulutların üstünde yer alan ve Dünyanın hiçbir yerinde bulunmayan bitki türleri ile dolu 2140 metre yükseklikteki Gito Yaylasına çıkıyoruz. Bu muhteşem yerde vereceğimiz serbest zaman ardından tekrar Çamlıhemşin’e dönüyoruz. Fırtına deresi kenarındaki restoranımızda yöresel öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrasında dileyen misafirlerimiz rafting ya da zipline aktivitelerine katılabililirler. Ardından otelimize hareket. Akşam yemeği ve konaklama Ayder’deki otelimizde.


  Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir.
  Öğle Yemeği: Fırtına vadisinde restaurantımızda alınacaktır.  Ekstradır.
  Akşam Yemeği: Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir.
   

 • 4. Gün 11 Ağustos Salı
  AYDER YAYLASI – GELİNTÜLÜ ŞELALESİ – POKUT YAYLASI – SAL YAYLASI - FIRTINA VADİSİ  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Kalegon mevkiinden yürüyerek yapacağımız gezintimiz esnasında kartpostallarda sıkça gördüğümüz Gelin Tülü Şelalesi'ni de fotoğraflama imkanı buluyoruz. Ardından Çamlıhemşin’e hareket.     Bizi bekleyen araçlarımızla Sal Boğazı'na çıkıyoruz. Yol iki saat kadar sürüyor.  Ancak Sal Yaylası'na vardığımızda göreceğiniz manzara her şeye değer. Hemen karşımızda Tatar Dağları, daha arkalarda Büyük Kaçkar, Kemerli Kaçkar, Altıparmak Dağları bütün ihtişamıyla sizleri karşılıyor olacak. Fırtına Vadisi ve Çamlıhemşin köyleri diğer tarafımızda. Sal Boğazı'ndan itibaren yürümeye başlıyoruz. Beş dakika sonra Sal Yaylası'ndayız. Tepeden dağları ve vadileri seyrettikten sonra Pokut Yaylası'na doğru yürüyoruz. Kısa bir yürüyüş sonrası (15 dakika ), Pokut Yaylası hemen altınızda olacak. Orman içi güzel bir patikadan yürüyerek Pokut'a geri dönüyoruz. (  Hava şartları müsait olması durumunda bu geziler yapılacaktır.) Hava şartları müsait olmadığı durumda alternatif program yapılacaktır.)  Öğle yemeğimizi buradaki tesiste yiyeceğiz. Ardından Ayder’e hareket. Akşam yemeği ve konaklama  Ayder’deki otelimizde. 


  Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir.
  Öğle Yemeği: Pokut yaylası tesisleri veya kumanya tavsiye edilir. Ekstradır.
  Akşam Yemeği: Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir.

 • 5. Gün 12 Ağustos Çarşamba
  ÇAY FABRİKASI - UZUNGÖL – LUSTRA VE KARESTER YAYLASI - TRABZON - DÖNÜŞ - AFYON

   

  Otelimizde alacağımız Sabah kahvaltısı ardından Of ilçesinden Uzungöl'e doğru hareket ediyor Kiremitli Köprü (Hapsiyaş)'yü gördükten sonra Uzungöl’e çıkıyoruz. Göl etrafında yürüyüş ve serbest zaman imkanı. Göl kenarındaki restoranımızda öğle yemeği.  Ardından Yüksek Kaçkar Yaylaları turumuzu gerçekleştiriyoruz. Uzungöl’de gezimize minibüslerimize binerek devam ediyoruz. Yüksek Kaçkar Yaylaları programımız kapsamında, Karaster Lustra Yaylaönü Yaylalarını görmek üzere yola çıkıyoruz. Yol güzergâhımız üzerinde birçok yayla daha görme şansınız olacaktır. Karaster Lustra Yaylaönü’nde vereceğimiz molalarda fotoğraflar çekebilir birçok güzelliği aynı anda görebilirsiniz. Havanın sisli olması durumunda se Demirkapı ve Haldizen Yayla gezileri gerçekleştirilecektir. Yüksek yayla gezilerimiz sonrasında Uzungöl’e geri dönüyoruz. Gezilerimiz sonrası Trabzon’a hareket.  TK7067 Trabzon – Ankara 21:50 uçuşu ile bilet ve bagaj işlemleri sonrası Ankara’ya hareket ve Afyon'a transfer.


  Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir.
  Öğle Yemeği: Uzungöl’de restaurantımızda alınacaktır.  Ekstradır.
  Akşam Yemeği: Yol güzergahı üzerinde uygun bir restaurantta alınacaktır. Ekstradır.


   

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

*Afyon - Ankara - Afyon Transferi

*Gidiş & Dönüş Uçak Bileti

*Tüm Yayla Turları 

*Bölgedeki Ulaşım Hizmetleri

*4 Gece Otel Konaklaması

*5 Sabah Kahvaltısı 

*4 Akşam Yemeği

*Seyahat Sigortası

*Rehberlik hizmetleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri

* Borçka Karagöl Minibüs Transferleri 

* Yemeklerde Alınacak İçecekler

* Kişisel Harcamalar

* Öğle Yemekleri

Önemli Notlar;
Fiyat Türü Peşin
Single 2931.25 TL
2345 TL
Double 2618.75 TL
2095 TL
Triple 2556.25 TL
2045 TL
0-2 Yaş 187.50 TL
150 TL
3-6 Yaş 1868.75TL
1495 TL
7-12 Yaş 2243.75 TL
1795 TL

Yorum yazılmamıştır.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.