Whatsapp İle İletişime Geç
TUR BİLGİLERİ
Çorum Çıkışlı
ÇORUM ÇIKIŞLI UÇAKLI KARADENİZ TURU (4 GÜN)
29 Ekim 2020
01 Kasım 2020
1868.75 TL
1495 TL
Tur Arama
Farklı İllerden Turlar
FARKLI TARİH SEÇENEKLERİ
29 Ekim 2020 - 01 Kasım 2020 Yarım Pansiyon
1495 TL

ÇORUM ÇIKIŞLI UÇAKLI KARADENİZ TURU

3 GECE 4 GÜN (3 GECE OTEL KONAKLAMASI)

YARIM PANSİYON

 • 1. Gün 29 Ekim Perşembe
  Ordu – Boztepe - Giresun Kalesi - Giresun Adası – Trabzon – Atatürk Köşkü – Kazaziye – Ayasofya Müzesi

   

  Değerli misafirlerimiz, Esenboğa Havalimanı’ndan Saat 07:55 Ankara - Ordu seferini yapacak Anadolu Jet'e ait uçağımız ile Ordu'ya hareket. Ordu kentinin sembolü Boztepe`ye teleferikle çıkma imkânı (Ekstra) bulabileceğimiz teleferik parkta serbest zaman veriyoruz. Boztepe’den Ordu ve Karadeniz’in muhteşem manzarasını eşliğinde yöresel köy kahvaltısı için serbest zaman veriyoruz. (ekstra) Teleferikle Boztepe’den indikten sonra sahil yolu boyunca hareket ederek Giresun Kalesi’ni ve Karadeniz’in imara uygun tek adası olan Giresun Adası’nı da fotoğraflayarak Trabzon’a hareket ediyoruz. Trabzon merkezde bulunan Atatürk’ün Köşkünü ve 13.yy Bizans kilisesi Ayasofya Camisini gezdikten sonra Trabzon’da Kazaziye sanatı hakkında bilgilendiriliyor ve alış veriş imkânı sunuyoruz. Bıçaklarıyla ünlü Sürmene’de bir bıçakçıyı ziyaret ettikten sonra otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

  *Sabah Kahvaltısı: Anlaşmalı restoran da alınacaktır.

   

  * Öğle Yemeği: Trabzon da menü olarak alınacaktır. (Ekstra)
   

  * Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
   

 • 2. Gün 30 Ekim Cuma
  Batum - Gonio Kalesi - Medea Heykeli - Piazza Meydanı - Poseidon Heykeli - Alfabe Kulesi - Ali ve Nino Heykeli - Botanik Bahçesi - Boulevard - Rize

   

  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımız ardından pasaportla veya nüfus cüzdanlarımızla Sarp Sınır Kapısından Batum’a geçiyoruz. Batum’da Saint Andrew heykelinin heybetine tanıklık ettikten sonra; Gonio Apsaros Kalesi’nin panoramik olarak görüyoruz. Kentin heyecan verici köşelerinden olan ünlü Batum Botanik Bahçesi’nin seyir terasından Batum’u ve botanik bahçesinin fotoğrafladıktan sonra Piazza Meydanı’na gidiyoruz ve ardından Avrupa meydanında kafkasların mitolojik yüzünü gösteren Altın postu tutan Medea Heykeli’ni görüp, sonrasında, Tiyatro Meydanı’nda, Altın renkli Poseidon Heykeli’ni görüp fotoğraf molası veriyoruz. Dünyadaki 14 yazı sisteminden biri olan Gürcü Alfabesini görebileceğimiz Alfabe Kulesi ve aşkları filmlere ve kitaplara konu olan Ali ve Nino Heykeli’ni görüp. Şehri tanımak için ve dileyen misafirlerimizin hava şartlarına göre yüzme molası verebileceği; dileyenlerin alış veriş ve yürüyüş yapabileceği muhteşem Boulevard‘da serbest zaman veriyoruz. Akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket ediyoruz. 
   

  * Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
   

  * Öğle Yemeği: (Ekstra)
   

  * Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
   

   

  ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

   

  * 8 Haziran 2015 tarihi itibariyle yürürlüğe giren bir kararnameyle 90 gün vizesiz kalış süresi sınırlaması kaldırılmış, böylece vatandaşlarımızın Gürcistan’da vizesiz olarak kalış süresi 1 yıla çıkarılmıştır. 
   

  * Yenilenmiş Nüfus cüzdanlarıyla (eski nüfus cüzdanları kabul edilmemekte, yeni nüfus cüzdanı istenmektedir.) Gürcistan’a gitmek üzere ülkemizden çıkacak vatandaşlarımıza çıkış işlemlerini gerçekleştiren görevlilerce “Giriş-Çıkış Formu” verilmektedir. Vatandaşlarımızın bu belgeyi Gürcistan’da kaldıkları süre boyunca yanlarında taşımaları ve ülkemize geri girişlerinde nüfus cüzdanlarıyla birlikte hudut görevlilerine ibraz etmeleri zorunludur.

   

  * Nüfus cüzdanıyla Gürcistan’a seyahat edecek 18 yaşından küçük vatandaşlarımız, mevzuatımız uyarınca anne ve/veya babalarının birlikte nezaretinde veya yanlarında bulunmayan anne ve babasının yazılı resmi muvafakatini ibraz etmek suretiyle ülkemizden çıkış işlemi yapabileceklerdir. 

   

  * Sadece nüfus cüzdanıyla seyahat eden vatandaşlarımızın nüfus cüzdanlarını kaybetmeleri olasılığına binaen, Tiflis Büyükelçiliğimizde veya Batum Başkonsolosluğumuzda ülkemize geçişlerini teminen geçici pasaport müracaatlarında bulunabilmeleri için yanlarında fotoğraflı bir başka belgeyi daha (ehliyet, öğrenci kimliği v.s.) bulundurmaları önem arzetmektedir.

   

 • 3. Gün 31 Ekim Cumartesi
  Ayder Yaylası – Rafting – Kalegon – Gelintülü Şelalesi – Rize Bezi - Uzungöl

   

  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından  Ayder Yaylasın’da Kalegon mevkiine hareket ediyoruz ve Gelintülü Şelalesini görüp dileyen misafirlerimiz yaylaya doğru kısa bir yürüyüş yapabilirler. Dünyada korunma altındaki 200 Ekolojik bölgeden biri olan Fırtına  Vadisi’ne yöneliyoruz. Burada dileyen misafirlerimiz heyecanlı bir rafting turu yapabilirler. (ekstra) Rafting molası sonrasında Uzungöl’un yolunu tutuyoruz. Burada Göl etrafında yürüyüş veya diğer aktivitelerden yararlanmak üzere bir serbest zaman sunduktan sonra ünlü kiremitli köprüde fotoğraf molası veriyoruz. Akşam yemeği sonrasında konaklama otelimizde.

  * Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.
   

  * Öğle Yemeği:  (Ekstra)
   

  * Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
   

 • 4. Gün 01 Kasım Pazar
  Akçaabat - Ordu Fındık – Fatsa – Samsun – Terme – Ünye – Bandırma Vapuru – İlk Adım Anıtı

  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımız ardından yola çıkarak; Akçaabat’ta denize nazır çay keyfi yapıyoruz. Buradan fındığın memleketi Ordu’da fındık üretimi hakkında bilgilendirilip alış veriş yapabileceğimiz bir yerel fındık ürünleri mağazasını ziyaret ediyoruz. Terzi Fikri’nin memleketi Fatsa gördükten sonra Ünye ve Terme üzerinden Kurtuluş mücadelesinin başlangıç noktası olan Samsun’a ulaşıyoruz. Burada Bandırma Vapuru ve İlk Adım Anıtı gezdikten sonra Samsun Çarşamba  Havalimanına hareket ediyoruz. Anadolu Jet havayollarına ait uçaklar ile TK 7135 uçuşu 18:00  Samsun - Ankara uçağı ile dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Bir başka organizasyonunda görüşmek dileğiyle sizlere veda ediyoruz.

   

   

   

  * Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.
   

  * Öğle Yemeği:  (Ekstra)
   

   

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

- Otellerde 3 Gece Yarım Pansiyon Konaklama 

- Ankara - Ordu , Samsun - Ankara Gidiş Dönüş Uçak Bileti 

- Çorum - Ankara, Ankara - Çorum Otobüs Bileti 

- Açık Büfe 3 Sabah Kahvaltısı 

- Açık Büfe 3 Akşam Yemeği

- Lüks Araçlar İle Ulaşım 

- Milli Park Giriş Ücretleri 

- Batum Turu 

- Programda Belirtilen Çevre Gezileri 

- Profosyönel Rehberlik Hizmeti 

- 1618 Nolu Turizm Hizmet Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

- Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri 

- Yurtdışı Çıkış Harcı ( 15 TL )

- Öğle Yemekleri 

Son gün öğle ve akşam yemekleri

- Ordu Boztepe teleferik ücreti

- Programda belirtilmeyen diğer hizmetler ve ekstra turlar

- Tüm şahsi harcamalar

Önemli Notlar;

* Turlarımızda, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre, 17 kişilik rezervasyonlarda Lux Minibüsler, 27 kişilik rezervasyonlarda Lux Midibüsler ve 35 kişi ve üstü rezervasyonlarda ise Lux Otobüsler kullanılır.
 

* Turlarımızın yeterli sayıya ulaşamaması durumunda minimum 3 gün önceden katılımcılara haber verilir.
 

* Araç yerleşme planında, sadece koltuk numarası garantisi verilir.
 

* Otellerden çıkış saati rehberimiz tarafından belirlenir. Rehber; İklim koşullarına, bölgedeki genel tur yoğunluklarına ve gerekli görüldüğü durumlara göre programda ve güzergahlarda değişiklik yapabilir.

Fiyat Türü Peşin
Single 2218.75 TL
1775 TL
Double 1868.75 TL
1495 TL
Triple 1806.25 TL
1445 TL
0-2 Yaş 187.50 TL
150 TL
3-6 Yaş 1118.75TL
895 TL
7-12 Yaş 1493.75 TL
1195 TL

Yorum yazılmamıştır.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.