Whatsapp İle İletişime Geç
TUR BİLGİLERİ
Kocaeli Çıkışlı
KOCAELİ ÇIKIŞLI KARADENİZ RÜZGARI & BATUM TURU
07 Ağustos 2020
12 Ağustos 2020
1431.25 TL
1145 TL
Tur Arama
FARKLI TARİH SEÇENEKLERİ
07 Ağustos 2020 - 12 Ağustos 2020 Yarım Pansiyon
1145 TL
14 Ağustos 2020 - 19 Ağustos 2020 Yarım Pansiyon
1145 TL
21 Ağustos 2020 - 26 Ağustos 2020 Yarım Pansiyon
1145 TL
28 Ağustos 2020 - 02 Eylül 2020 Yarım Pansiyon
1145 TL
11 Eylül 2020 - 16 Eylül 2020 Yarım Pansiyon
1145 TL
18 Eylül 2020 - 23 Eylül 2020 Yarım Pansiyon
1145 TL
25 Eylül 2020 - 30 Eylül 2020 Yarım Pansiyon
1145 TL
02 Ekim 2020 - 07 Ekim 2020 Yarım Pansiyon
1145 TL
04 Ekim 2020 - 09 Ekim 2020 Yarım Pansiyon
1145 TL
09 Ekim 2020 - 14 Ekim 2020 Yarım Pansiyon
1145 TL
16 Ekim 2020 - 21 Ekim 2020 Yarım Pansiyon
1145 TL
28 Ekim 2020 - 02 Kasım 2020 Yarım Pansiyon
1145 TL

KOCAELİ ÇIKIŞLI  KARADENİZ RÜZGARI & BATUM TURU

4 GECE 5 GÜN / 4 GECE  OTEL KONAKLAMASI

BOZTEPE'DE SABAH KAHVALTISI 

ZİLKALE & PALOVİT ŞELALESİ TURU 

YARIM PANSİYON

 • 1. Gün 07 Ağustos Cuma
  BULUŞMA ve HAREKET

  Saat 20:20 da İzmit Halk Evi Durağı Önünden Hareket.

   Tüm misafirlerimizi aldıktan sonra konforlu yolculuğumuza başlıyoruz. Yolculuğumuz araç içi ikramlarımız ve gerekli molalarımız ile devam ediyor.

 • 2. Gün 08 Ağustos Cumartesi
  ORDU BOZTEPE - GİRESUN - AKÇAABAT - TRABZON

  Sabah saatlerinde Ordu Boztepe’ye varıyor Boztepe’de alacağımız ekstra kahvaltı sonrası teleferik ile Ordu’ya iniyoruz. Yolculuğumuza Giresun'da devam ediyoruz. Giresun Kalesi, Zeytinlik mahallesi gezisi sonrası Ada gezimizden sonra Görele'de Kemençe Kültür Parkı’nı ziyaret edeceğiz. Bölgenin yerel enstürmanı hakkında bilgi alıp sesini de dinledikten sonra Trabzon'a hareket. Trabzon’da Atatürk Köşkü ve bir kısmı cami olarak kullanılan Trabzon Ayasofyası'nı gezdikten sonra otelimize yerleşme ve dinlenme. Akşam yemeği ve konaklama Trabzon’daki otelimizde. Yemek sonrası isteyenler Uzun Sokak'ta yürüyüş yapıp Atatürk Meydanın'daki kafelerde vakit geçirebilirler.

   

  Sabah Kahvaltısı: Boztepede alınacak olup ekstradır.

   

  Öğle Yemeği: Rehberimizin önereceği restaurantlar tercih edilebilir. (Ekstra) 

   

  Akşam Yemeği: Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir.  

 • 3. Gün 09 Ağustos Pazar
  TRABZON - MAÇKA ALTINDERE MİLLİ PARKI - SÜMELA MANASTIRI - FIRTINA VADİSİ - ZİLKALE - AYDER YAYLASI - RİZE

  Sabah otelimiz de alacağımız kahvaltının ardından Trabzon Maçka’da bulunan Altındere Milli Parkına hareket ediyoruz. Altındere Milli Parkı içine girdiğinizde adeta yeşilin 1001 tonunu göreceksiniz. Yeşilliklerin içinde bulunan Karadağ’ın eteklerinde kayaya oyularak inşa edilmiş olan Sümela Manastırının mimari harikasını gördüğünüzde şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz. 1250 mt yükseklikte bulunan Sümela Manastırını dinledikten sonra verilecek serbest zaman içerisinde doğa yürüyüşü yapabilir, dere kenarındaki restoranda dinlenerek çay kahve içebilir, yöresel lezzetleri tadabilirsiniz. (Sümela Manastırı'nda yapılan restorasyon çalışmaları nedeniyle manastır 22 Eylül 2015 tarihinden itibaren belli bir süre ziyarete kapatılmıştır. Restorasyon süresi belli olmadığından dolayı tur tarihinde geziye kapalı olması durumunda Sümela Manastırı’nın Altındere Milli Parkı içerisinden panoramik fotoğrafı alınacaktır ve serbest zaman verilecektir. Kültür ve Turizm Bakanlığının restorasyon çalışmaları yapıldığından Manastırın açılması durumunda iç kısmıda gezilebilecektir.) Ardından Fırtına Vadisine doğru hareket ediyoruz. Çamlıhemşin'de minibüslere transfer olmamız sonrası  Çat Vadisi boyunca panoramik olarak geziyor ve Çinçiva Köprüsü üzerinde ufak bir fotoğraf molası veriyoruz. Çinçiva Köyü'nün doğal manzarası ile birlikte deneyimli rehberlerimiz eşliğinde Karadeniz yaşam tarzları hakkında bilgilendiriliyoruz. Molamızın ardından deniz seviyesinden 750 m. yukarıda olan Zilkale'yi gezip Kaçkar Dağları'nın büyülü doğasını içimize çekerek Palovit Şelaleleri'ne geçiyoruz. Sonrasında programımızı tamamlayarak transfer araçlarımız ile birlikte geri dönüyoruz.Dileyen misafirlerimiz rafting yapabilirler. (ekstra)

   

   Fırtına Deresi'nde Ekstra Rafting (kişi başı : 85 TL)
  4-7 km.'lik (dere suyunun durumuna göre) parkur boyunca Fırtına Deresi'nin akıntısında benzersiz rafting heyecanına tanıklık edeceğimiz bu aktivite öncesinde rafting eğitmenleri tarafından eğitim alıyor ve rafting heyecanını doyasıya yaşıyoruz.

   

  Aktivitelerden sonra Karadeniz’in göz bebeği, doğa harikası, yeşiliyle, şelaleleriyle sizleri büyüleyip kendisine hayran bırakacak olan 1350 m yükseklikteki Ayder Yaylasına gidiyoruz. Burada serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından Rize’deki otelimize  gidiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Rize’deki otelimizde.

   

  Sabah  Kahvaltısı : Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir.

  Öğle Yemeği: Rehberimizin önereceği restaurantları tercih edebilirsiniz. (Eksta)

  Akşam Yemeği: Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir. 

 • 4. Gün 10 Ağustos Pazartesi
  BATUM - RİZE

  Sabah erkenden otelimizden Batum'a doğru hareket ediyoruz. Otelde hazırlanacak olan kumanya tarzı kahvaltılıkları aracımızda ikram ederek, Sarp Sınır Kapısı’na doğru yolumuza devam ediyoruz. Gürcistan’a giriş işlemleri sonrası Batum’a geçiş yapıyoruz. Batum panoramik şehir gezimizde; Batum Limanı, Batum Botanik Parkı (Batumski Botaniçiski Sad), şehir merkezi gezisi sonrası yöresel öğle yemeği molası. Ardından Avrupa Meydanı, Sanat Galerisi ve mitolojik serüvenlere konu olan Altın Post Anıtı görülecek yerler arasındadır. Gezimiz sonrası vereceğimiz serbest zamanda dileyen misafirlerimiz yüzebilir, dileyen misafirlerimiz de alışveriş yapabilir. Ardından belirlenen saatte buluşarak tekrar Sarp Sınır Kapısı’na hareket ediyoruz. Türkiye’ye giriş işlemleri ardından otelimize varış. Akşam yemeği ve konaklama Rize’deki otelimizde.

   Sabah Kahvaltısı: Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir.

   

  Öğle Yemeği: Rehberimizin önereceği restaurantlar tercih edilebilir. (Ekstra) 

   

  Akşam Yemeği: Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir.  
   

 • 5. Gün 11 Ağustos Salı
  RİZE - OF - ÇAYKARA - UZUNGÖL - SÜRMENE - VAKFIKEBİR - GİRESUN

  Sabah kahvaltımızı otelde alıp, otelimizden ayrıldıktan sonra Rize bezlerinin yapımını canlı olarak göreceğimiz Rize Bezi Atölyesi’ne gidiyoruz. Rize bezinin en büyük özelliği vücuttaki teri çekip vücudun serin olmasını ve nemsiz kalmasını sağlamasıdır. Rize bezi alışverişimizin ardından Of – Çaykara –Taşkıran güzergahından Uzun Göl’e ulaşıyoruz. Uzun göl’de muhteşem doğanın tadını çıkarmak için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından Türkiye’de bıçağın ana vatanı olarak adlandırılan Sürmene’ye gidiyoruz. Meşhur Sürmene bıçaklarını tanımak ve alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Ardından çay alışverişimizi yapmak üzere Çay Fabrikasına geçiyoruz. Çay fabrikamızda, hayatınızda çok güzel bir deneyim kazanacağınız çay hasatına katılıyoruz. Topladığınız çayları kurutup, taze taze demleyip, tatma fırsatı sunuyoruz. (bu süreç yaklaşık 5-6 dak sürmektedir.) Daha sonra yol üzerinde giderken, Karadeniz’in meşhur Trabzon ekmeğini, tereyağını ve peynirini alabilmek için Vakfıkebir’de durup, alışverişlerimizi tamamlıyoruz. Daha sonra Karadeniz’in tüm güzelliklerini tekrardan gözünüzde canlandırabileceğiniz Karadeniz sahil yolu üzerinden Giresun’a varıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Giresun’daki otelimizde.


  Sabah Kahvaltısı: Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir.

   

  Öğle Yemeği: Rehberimizin önereceği restaurantlar tercih edilebilir. (Ekstra) 

   

  Akşam Yemeği: Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir.  
   

 • 6. Gün 12 Ağustos Çarşamba
  GİRESUN - SAMSUN - AMASYA - ÇORUM - KOCAELİ

  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Karadeniz Bölgesinin en gelişmiş şehirlerinden, Amazonların kenti Samsun’a hareket ediyoruz. İlk olarak Mustafa Kemal Atatürk’ün milli mücadeleyi başlatmak için 19 Mayıs 1919’da 18 arkadaşıyla birlikte Samsun’a geldikleri vapur olan Bandırma Vapuru’nu ziyaret ediyoruz. Samsun Belediye Parkı’nda Samsun’un simgesi haline gelmiş Mustafa Kemal Atatürk’ün şehre ilk çıktığı noktaya dikilen, Avustralya’lı Heykeltıraş Heinrich Krippel tarafından yapılan Atatürk Onur Anıtı’nı ziyaret ediyoruz. Daha sonra Mustafa Kemal ATATÜRK’ün Samsun’a geldiğinde kaldığı otel olan Mantıka Palace 1940 yılında restore edilerek müze haline dönüştürülmüş Gazi Müzesi’ni ziyaret edip, Arkeoloji Müzesi’ni geziyoruz ve Efsanevi Kadın savaşçılar olarak bilinen Amazon kadınlarının köyü olan Amisos Amazonlar Diyarı’na çıkıyor ve Samsun’u bütün ihtişamıyla seyrediyoruz. Samsun’daki gezimizin sonrası şehzadeler kenti Amasya’ya doğru hareket ediyoruz. Yeşilırmak boyunca uzanan Amasya’da şehzadelik yapmış olan padişahların ve efsanelere konu olan Ferhat ile Şirin’in heykellerini, Yalıboyu evlerini, Kral Kaya Mezarları’nı, günümüzde müze olarak kullanılan Hazerhanlar Konağı’nı, Bayezid Külliyesi’ni gezip, Selçuklu dönemine ait olduğu bilinen Mumyaların ve Hititler’den Osmanlı’ya kadar olan eserlerin sergilendiği Mumya ve Arkeoloji Müzesi’ne gidiyoruz. Gezilerimizin ardından Ankara'ya doğru hareket ediyoruz. Yolumuzun üzerinde leblebi diyarı Çorum’da vereceğimiz alışverişi molamızı tamamlayıp, yolculuğumuza devam ediyoruz. Akşam saatlerinde Kocaeli'ye varıyoruz. Bir başka organizasyonumuzda buluşmak ümidiyle vedalaşıyoruz....

   

  Sabah Kahvaltısı: Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir.

   

  Öğle Yemeği: Rehberimizin önereceği restaurantlar tercih edilebilir. (Ekstra) 

   

  Akşam Yemeği: Yol güzergahı üzerinde alınacak olup ekstradır.
   

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

• 3* veya 4* otellerde 4 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

• 1. gün sabah kahvaltısı

• Lüks araçlarla ulaşım 

• Panoramik Şehir gezileri 

• Batum turu

• Araç içi içecek ikramları

• Sabah kahvaltısı (4)

• Akşam yemeği (4)

• Zorunlu seyahat sigortası

• Profesyonel Rehberlik Hizmeti

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

• Öğle yemekleri (5)

• Boztepe’deki teleferik ücreti

• Tüm yemeklerde alınan içecekler

• Yurt dışı çıkış harcı (50 TL)

• Müze ve ören yeri girişleri

• Tüm yaylalara ve Zilkale’ye çıkış minibüs transfer ücretleri, Ekstra Turlar vb...

• Programda belirtilmeyen diğer hizmetler ve tüm organizasyonlar

• Tüm şahsi harcamalar

Önemli Notlar;

* Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

* Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

* Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda maxigezi.com misafirlerine 3 (üç) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

* 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. 

* Kocaeli'den katılan misafirlerimiz diğer illerden çıkışlı Karadeniz Rüzgarı ve Batum Turu ile birleştirildiğinde Turdan 1 gün önce bilgilendirme yapılacaktır. Kocaeli'den yeterli katılım olmaması durumunda turun hareket ettiği en yakın noktaya otobüs bileti ile transferiniz sağlanacaktır.

*Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısına göre değişmektedir.

- 30 kişi ve üzeri } Mercedes Travego – Mercedes Tourismo - Man Fortuna - Temsa Safir
- 27 kişiye kadar } Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan
- 17 kişiye kadar } Mercedes Sprinter – Volkswagen  Wolt araçlar kullanılır.

Fiyat Türü Peşin
Single 1743.75 TL
1395 TL
Double 1431.25 TL
1145 TL
Triple 1406.25 TL
1125 TL
0-2 Yaş Ücretsiz
3-6 Yaş 681.25TL
545 TL
7-12 Yaş 868.75 TL
695 TL

Yorum yazılmamıştır.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.