Whatsapp İle İletişime Geç
TUR BİLGİLERİ
Yalova Çıkışlı
YALOVA ÇIKIŞLI ENDÜLÜS TURU
28 Ekim 2020
01 Kasım 2020
811.25 €
649 €
Tur Arama
FARKLI TARİH SEÇENEKLERİ
28 Ekim 2020 - 01 Kasım 2020 Oda & Kahvaltı
649 €
18 Kasım 2020 - 22 Kasım 2020 Oda & Kahvaltı
499 €

ENDÜLÜS

SEVİLLA (4)

Türk Hava yolları Tarifeli Seferi ile…

 4 Gece

TÜM TÜRKİYE’DEN ve KIBRIS’DAN İÇ HAT BAĞLANTI İMKANI

 • 1. Gün 28 Ekim Çarşamba
  YALOVA - İSTANBUL – MALAGA – SEVİLLA

  Yalova'dan İstanbul'a transferimizi gerçekleştiriyoruz.İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali Türk Hava Yolları kontuarında pasaport kontrol ve bilet/bagaj işlemlerinizi zamanında bitirebilmek için uçuşunuzdan üç saat önce havalimanında hazır bulunmanız önerilir. Rehberinizle buluşma uçuşa bir saat kala uçak kapısında olacaktır.Türk Havayolları’nın TK 1305 tarifeli seferi ile saat 08.10’da Malaga’ya uçuş. Yerel saat ile 11.55’te inişimizi takiben bizi bekleyen özel otobüsümüzle Sevilla’ya hareket ve varışımızın ardında Sevilla şehir turu. Göreceğimiz yerler arasında, İspanya Meydanı, Altın Kule, Paula Rahibeler Manastırı, havuzları ve bahçeleri ile ünlü Maria Luisa Parkı ile Santa Cruz Meydanı bulunmaktadır. Tur sonrası otele transfer. Akşamı eğlenceli bir ortamda geçirmek isteyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek Flamenco Gecesi (55 Euro - yemeksiz). Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.

 • 2. Gün 29 Ekim Perşembe
  SEVİLLA

  Kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Sevilla Şaheserleri (65 Euro). Turumuzda Sevilla Katedrali, Alcázar Sarayı ziyaret edilecektir. Saraylar sonrasında is Sevilla Tekne turu yapılacaktır. Alcázar; Müslüman krallar için inşa edilmiş, Avrupa’nın halen kullanımda olan en eski sarayıdır. Sevilla Tekne Turu; turmuzda ise, Sevilla’nın doğal, mimari ve tarihi yapılarını tekne ile görme şansını elde edeceğiz. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.

 • 3. Gün 30 Ekim Cuma
  SEVİLLA

  Kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Endülüs Güzelleri turuna (Granada & Al Hambra Sarayı (Bahçeler) & Cordoba) (90 Euro). Tarihi Granada sokaklarında Emevi ve Abbasi dönemlerinden kalma eserlerin arasında Grand Via, La Rambla Meydanı, Arap Çarşısı, Albaizin semti ve Belediye Meydanı görülecek yerler arasındadır. Al Hambra turu; Bu turumuzda Arabesk mimarisi, havuz ve bahçeleri ile ünlü UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesi’nde yer alan Al-Hambra Sarayı ziyaret edilecektir. Tur sonrası Cordoba’ya hareket ediyoruz. Roma İmparatorluğu döneminde kurulan, 10.yy.’da İslam devleti himayesinde Avrupa'nın en büyük şehri olan Cordoba' yı keşfediyoruz. Burada görülecek yerler arasında Alcazar De Los Reyes Cristianos, Roma köprüsü yer almaktadır. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.

 • 4. Gün 31 Ekim Cumartesi
  SEVİLLA

  Kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek  olan Ronda & Cadiz turu (75 Euro). Ronda; Emevilerin yarım adadan çekilirken İspanyollara en son teslim ettikleri kale olma özelliği taşımaktadır Bu nedenle hem İslam hem de Hristiyan dinlerinin etkisi altında kalmış, silinmeyen izlerle bezenmiş olarak göze çarpıyor. Kireç taşından dik bir yarığın iki tarafında büyük bir kayalığın üzerinde kurulmuş ve dünyanın en eski boğa güreşi arenasının bulunduğu tipik beyaz Endülüs köyüdür. Görülecek yerler arasında Casa Del Rey Moro, Palacio Mondragon, Puento Nuevo yer almaktadır. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.

 • 5. Gün 01 Kasım Pazar
  SEVİLLA – MARBELLA – MALAGA – İSTANBUL - YALOVA

  Kahvaltının ardından serbest zaman. Odaların boşaltılması ve otelden ayrılış işlemleri. Özel otobüslerimiz ile Malaga’ya transfer ve panoramik Malaga şehir turu. Pablo Picasso’nun doğduğu Malaga şehir turumuzda göreceğimiz yerler arasında Paseo de Parque (Park Caddesi), Plaze de la Merced, Cervantes Tiyatrosu, Puerto Marina (Liman), La Alcazaba ve Gibralfaro Kalesi bulunmaktadır. Tur sonrası sebet zaman ve rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer, bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra Türk Havayolları’nın TK 1304 sefer sayılı uçağı ile saat 17.55‘de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 23.15’de İstanbul'a varış. Ardından İstanbul'dan Yalova'ya transferimizi gerçekleştiriyoruz. Yalova'ya varış ve turumuzun sonu.

   

                                                     Avantaj Ekstra Geziler : 285 Euro yerine 250 EURO !!!

                     Ronda & Cadiz (75 Euro) + Flamenco Turu (55 Euro)+Granada & Al Hambra Sarayı &                        Cordoba Turu (90 Euro) + Sevilla Şaheserleri (65 Euro) 

     (Tur esnasında lokal acente rehberine ödenir. 0-02 yaş ücretsiz olup, 02-12 yaş %50 indirimlidir.)

   

  *** Diğer şehirler için bağlantı detaylarını ve fiyatlarını sorunuz…

  ***Programda belirtilen iç hat bağlantı saatleri havayolunun tarifesinde bulunan örnek saatler olup, tüm uçuş detayları ve iç hat bağlantı saatlerinin turdan 48 saat önce teyit edilmesi zorunludur.

  *** Otellerinin Giriş saatleri 15:00 – 17:00 arası  / Çıkış saatleri  10:00 – 12:00 arasındadır.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

— Yalova'dan İstanbul'a gidiş dönüş transfer,

— Türk Havayolları ile İstanbul - Malaga / Malaga - İstanbul uçak bileti,

— Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,

— Seçilen kategori otellerde toplam 4 gece oda kahvaltı konaklamalar,

— Alan/Otel/Alan transferleri ve şehirlerarası transferler,

— Sevilla ve Malaga şehir tanıtım turları,

— Türkçe rehberlik hizmetleri.

— TURSAB Mesleki Sorumluluk Sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

— Vize ücreti ve servis bedeli (155 Euro),

— Yurt dışı çıkış harcı bedeli,

— Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,

— Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar,

— Müze ve ören yerleri girişleri,

— İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası (15 Euro ).

Not: *

*** Diğer şehirler için bağlantı detaylarını ve fiyatlarını sorunuz…

***Programda belirtilen iç hat bağlantı saatleri havayolunun tarifesinde bulunan örnek saatler olup, tüm uçuş detayları ve iç hat bağlantı saatlerinin turdan 48 saat önce teyit edilmesi zorunludur.

*** Otellerinin Giriş saatleri 15:00 – 17:00 arası  / Çıkış saatleri  10:00 – 12:00 arasındadır.
 

Önemli Notlar;

***Tur Programımız minimum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.

***Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acenteniz tarafından bilgi verilecektir.

*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

***Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Acenta sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Acenta sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

***Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar. Ekstra turlar için tahsis edilen araçlar, sadece bu turları alan misafirler için geçerlidir.

*** Sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için alternatif bilgiler bulunduğu durumda konaklayacağınız otel(ler)i gezi hareketinden 48 saat önce öğrenebilirsiniz.

Vize

T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Acenta sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 

T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına ; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

Fiyat Türü Peşin
Single 1048.75 €
839 €
Double 811.25 €
649 €
Triple 811.25 €
649 €
0-2 Yaş 300.00 €
240 €
3-6 Yaş 811.25€
649 €
7-12 Yaş 811.25 €
649 €

Yorum yazılmamıştır.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.